Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
36 postów 369 komentarzy

Świat, ludzie, polityka okiem laika.

Schoppenka - www.nadziejazadluzonych.pl "Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to, co się uczyniło innym." Arystoteles

Aplikacja na padlinożercę.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

100% wzrostu aplikacji na komornika.

Ogromny wzrost zainteresowania aplikacją komorniczą jest bardzo niepokojącym zjawiskiem. W kraju gdzie panuje kryzys we wszystkich dziedzinach życia, wzrost odnotowują jedynie ci, którzy żerują na nieszczęściu obywateli, powoduje uzasadnione pytanie: dokąd dążymy ?

Ustawodawcy generują kolejne ustawy pozwalające na utylizację społeczeństwa bez zbędnego „ubrudzenia sobie rączek”. Rozrost e-sądu,… powstanie specjalnego e-sądu dla banków,… ustawa o ochronie praw lokatorów w rzeczywistości pozbawia ich wszelkich praw,… eksmisja na miesiąc do pół roku do lokalu zastępczego w konsekwencji jest eksmisją na bruk, … skrócenie okresu kolejnej licytacji z nieruchomości z roku do pół roku,… zniesienie obowiązku orzekania eksmisji dla osób zamieszkujących z dłużnikiem,… powstawanie jak grzyby po deszczu, kolejnych firm windykacyjnych i funduszy sekurytyzacyjnych,… zamrożone progi dochodowe uprawniające do pomocy z opieki społecznej,… przymiarki do egzekucji z najniższego wynagrodzenia,… zwolnienie gmin z obowiązku zapewnienia lokalu zastępczego dla eksmitowanych,… itp.

Obywateli nie mogących sprostać nawet najzwyklejszym wymaganiom współczesnego życia, ciągle rosnąca liczba zadłużonych w czynszu, mediach, zobowiązaniach kredytowych, itp. rośnie w zastraszającym tempie.  Przy stale rosnących kosztach a drastycznie malejących dochodach, to idealne środowisko na żer dla wykonawców takiego barbarzyńskiego prawa. Człowiek, który popadł w kłopoty finansowe z różnych powodów, nie zawsze zawinionych przez siebie, według ustawodawców nie zasługuje na żadna ochronę. Upadł, więc trzeba go jeszcze dobić aby już nigdy więcej się nie podniósł.

Młodzi, wykształceni prawnie ludzie, dzięki niezwykłym umiejętnością naszych rządów, zostali pozbawieni elementarnych uczuć przyzwoitości. W wykoślawionym świecie, gdzie liczy się jedynie kariera i kasa, nie ma miejsca na litość, miłosierdzie czy sumienie. Produkujemy niezwykłą armie urzędników, którzy jak roboty, automatycznie i bez protestów wykonują zadania przydzielone im przez ustawodawcę a wymierzone w najsłabszych. Kształcenie przyszłych pokoleń pozbawia sumienia, pierze mózg i wynaturza ludzkie odruchy.

To naprawdę straszne, kiedy młody, wykształcony człowiek ma ambicje jedynie do poniżania najsłabszego i zarobienia na nim kasy. Do niedawna ludzkość brzydziła się padlinożercami, obecnie ich się gloryfikuje i nadaje kolejne prawa. Rzeczywiście zwierzętom w naszym kraju żyje się znacznie lepiej.

 

KOMENTARZE

 • Aplikacja
  A dlaczego jest takie wielkie zainteresowanie na aplikacje ponieważ są to bardzo duże pieniądze do zarobienia bez większego wysiłku i to wszystko zgodnie z prawem.
 • @t-rex
  Za tak dalece intratnymi przepisami dla komorników powinny iść również przepisy chroniące najsłabszych. Szala powinna być co najmniej wyrównana. Skoro jedni otrzymują same przywileje a inni całkowicie je tracą, to gdzie poszanowanie obywatela, praw zawartych w konstytucji ?
 • @t-rex
  Ja to rozumiem że komornik jest potrzebną instytucją tylko dlaczego jest tak skoro dłużnikowi powinęła się noga a mianowicie stracił pracę czy się rozchorował to dlaczego wierzyciele nie idą na ugodę tylko zaraz do komornika lub firm windykacyjnych to jest chore a nie powinno tak być a dobrze wiesz że wierzyciel chce zarobić jeszcze więcej niż mu przysługuje a to nie ma nic z wspólnego z ochroną bo teraz i tak dłużnika nic nie chroni raczej bardziej się go dobija ,radzę dobrze przeczytać artykuł Schoppenki 222 .
 • Sępy
  Tam gdzie jest dość pokarmu tam jest też rozwijająca się populacja osobników nim się żywiących. Gdzie padlina tam Sępy, Kruki, Hieny.
  Dziś rządzący twierdzą, że przywrócili Nam prawa obywatelskie, a w rzeczywistości zrobili z Nas PADLINĘ. Dziś padlinożerca to ktoś godzien szacunku pomimo, że żeruje na ludziach.
  Brawo Schoppenka celnie strzelasz

  Bonawentura
 • @t-rex
  Przypominam że w ostatnim czasie nastąpił rozrost kancelarii komorniczych a także ich rozmnożenie. W Szczecinku jeszcze 8 lat temu była jedna kancelaria, obecnie są cztery a przecież obywateli nam nie przybywa jedynie osób które nie są wstanie regulować swoich zobowiązań. Komornik to również urzędnik, który nie produkuje, nie sieje a zbiera. Zamiast zmieniać prawo tak, aby obywatel mógł podźwignąć się z kłopotów, zamiast żyć na garnuszku państwa, sam zacząć zarabiać na swoje utrzymanie oraz przyczyniać się do wzrostu gospodarki, produkuje się prawo mające na celu zniszczenie finansowe całych rodzin. Od kiedy egzekucja komornicza była uzasadniona ekonomicznie ?

  W naszym państwie nie funkcjonuje żadna zasada polubownych rozwiązań w sprawach spornych, jest jedynie wyjście siłowe, które jedynie produkuje ludzi wykluczonych ze społeczeństwa. Wiem o czym pisze, bo nie ma dnia aby nie zgłaszali się do mnie ludzie, stojący na skraju bankructwa i ograbieni z dorobku całego życia. Nikt nie słucha ich głosu, kiedy wręcz żebrzą o ugodę, restrukturyzację, danie szansy.
 • dłuznicy do władzy :)
  postulaty:

  likwidacja biku

  kredyty na dowód do miliona

  abolicja na wszystkie długi

  willa dla każdego
 • @ladacznica
  Proponuję nieco zmodyfikować hasło.

  Dłużnicy do władzy - Ladacznice do burdelu!
 • UBRUDŻ SWOJ KCIUK ! (dowolnie !!!)
  UBRUDŻ SWOJ KCIUK ! (dowolnie !!!)
  ODCIŚNIJ NA ROGU KARTY WYBORCZEJ ! PRZERWIJ W POŁOWIE TEN ZNAK. ZACHOWAJ ODERWANY SKRAWEK.


  1. Odciśnij cały KCIUK na narożniku Karty Wyborczej
  (oraz, jak chcesz - obok postawionego znaczka wyboru "x"- ale już część swojego odcisku kciuka).


  1. Napisz przy odcisku nazwisko na które głosowałaś(eś) i Nr komisji.
  (zaczynając od rogu karty !)

  2. Oderwij-oddziel, część tego narożnika, tak aby zachować ją sobie (w połowie ale całym numerem komisji). Tą część zachowaj !!!  3. Szybko (i tylko raz !) zawiadom tego na którego głosowałeś. Niech zliczy Twój głos.
  Nie zaniedbaj !!! Nie musisz podawać swoich danych. Czekaj na komunikaty wbranych posłów.


  ____________________________________________

  Forma powiadomień dowolna, telefon, osobiście, pewny Ci pośrednik etc. Nadal, zatrzymaj urwaną część narożnika - nikomu jej nie przekazuj - czekaj.
  Masz nie do zafałszowania dowód, na własny wybór!
  Masz relikwię ! Masz tajne wybory a jednocześnie można odnaleźć Twój głos. Nie obawiaj się identyfikacji - bez zestawienia obu części jest niemożliwa ! Nikt nie może Cię zastraszyć szantażować itp.

  Zliczone głosy (przez wybranych posłów ) mają niezbite potwierdzenie (do czasu komisyjnego zniszczenia kart), masz je "przy sobie". Tylko chciej się ruszyć i powiadomić o własnym wyborze. Zrobisz to będąc odpowiedzialnym OBYWATELEM. Bądź czujny. Bądź w kontakcie z wybranym posłem,

  System niejest niczym nowym, zawiera proste elementy - sprawdzone powszechnie i znane. Prze-analizuj - nieznajdziesz prostszego i skuteczniejszego systemu, bardziej niezawodnego, bardziej dającego możliwość weryfikacji. A zliczanie wyników (weryfikacja wyników) dokonane będzie "nogami wyborców" - potrzebni tylko odbiorcy informacji.

  Oczywiście każdy inny sposób można stosować dodatkowo.

  ________________________________________________

  Rozpropaguje ! TO niejest agitacja wyborcza ( może trwać i w "ciszy wyborczej też) Dotyczy tylko, godnego sposobu oddania głosu, otrzymania potwierdzenia nie-do-zafałszowania, umożliwia też powtórną weryfikację wyników !!!

  Powodzenia Polacy.
  NE-owcy - pokażcie kim naprawdę jesteście.
  _______________________
  Pozdrawiam serdecznie Autorkę notki. Tak gra toczy się już nie o stocznie - idą dalej. Po nasze uciułane z naszej własnej krwawicy.
  Z Panem Bogiem
 • @Schoppenka 222
  Dziękuję Schoppenka 222 za pisanie prawdy. Serdecznie Pozdrawiam.
 • @goodness
  Dziękuję, polecam się na przyszłość :))
 • @Schoppenka 222
  Dodam , że dłużnikiem nie zawsze się zostaje nieoddając kredytu.. Np. dług można odziedziczyć , otrzymać w drodze poręczenia, na skutek wypowiedzenia kredytu inwestycyjnego w ostatniej transzy , na skutek utraty dowodu osobistego , fałszerstwa umowy , zmowy konkurencji , pomyłki urzędniczej, fałszerstwa pracownika banku , utraty zdrowia , utraty pracy, klęski żywiołowej , pomoru zwierząt , katastrofy budowlanej , pandemii , wypadku drogowego połączonego z utratą zdrowia , oszustwa deweloperskiego..... a tam i wielu , wielu innych powodów.... Dochodzenie należności nie może być egzekucją ŻYCIA...
  Tylko w kurewskim państwie obowiązują kurewskie metody windykacji...
  Czemu nikt nie opisze działalności komorników w Niemczech???
  To tak nie daleko - A TAK I N A C Z E J !!!!!!!!!!!!
  Za art 5 *...
 • @t-rex
  //Gdyby nie było komorników, obrót gospodarczy przypominałby dżunglę.//

  Chce się powiedzieć - "co Ty wiesz o obrocie gospodarczym... ?"
  Jeśli obecnie nie przypomina dżungli - to dlatego, że w dżungli obowiązuje sprawiedliwe prawo - naturalne.

  Komornicy - w tej postaci, co obecnie - nie są potrzebni. Ponieważ bronią silniejszego przed słabszym. Nikt nie zajmuje majątku firm zalegających miliony składek ZUS czy podatków. Jeśli takie firmy upadają - są one chronione przed wierzycielami prawem upadłościowym, a właściciele często przy okazji robią dodatkowe zyski na bankructwie, wyprowadzając na lewo majątek.
  Komornicy w Polsce służą do niszczenia osób, rodzin, których zadłużenie bardzo często bierze się z chorego prawa, biurokracji, a nie - nieuczciwości, złej woli, czy błędów inwestycyjnych.
 • @tfur-ja
  Postawić krzyzyk , odcisk palca a resztę kratek pociągnąć swiecą. Pozdrawiam.
 • BRAWO !!!
  No ale cóż. Znowu mamy POj...banców u władzy, znów ich sobie wybraliśmy. Tylko dlatego, żeby PiS nie doszedł do władzy. Mamy więc to, co mamy.
 • Postępowanie komornika.
  Jak to jest z komornikami?Dostałem wezwanie do zapłaty przez komornika.W ciagu tygodnia zapłaciłem zobowiazanie a pan komornik wszedł mi na konto i zabrał kwote ,którą juz zapłaciłem.Komornik wyczyścił mi konto do zera.Po moim telefonie pani z biura komornika powiedziała mi,że pieniadze zostana zwrócone.Nadmieniam,że wszystkie wpłaty zobowiazania zostałyprzesłane do komornika a on mimo to zajał mi całą kwotę i wyczyścił mi konto.Wiem,że komornik ie ma prawa wyczyścic konta dłuznika do zera.
 • Autentyczna historia.
  Komornik wyczyścił konto jednej pani (kilkadziesiąt tysiecy). Pani ta nie miała żadnych długów, lecz miała pecha nazywać się tak samo jak dłużniczka. Oczywiście inny PESEL, ale co to komornika obchodzi. Oskubana kobiecina pobiegła wyjaśnić temat i komornik owszem, stwierdził że popełnił błąd, ale przykro mu nie jest. Ponadto pieniędzy nie zwróci, bo przesłał je wierzycielowi. Po długich targach zdecydował się zwrócić kobicie swoją prowizję (kilka tysięcy). Poinformował też, że ewentualnego zwrotu kasy może domagać się w sądzie, w procesie cywilnym. Czad, co nie?
  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej