Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
36 postów 369 komentarzy

Świat, ludzie, polityka okiem laika.

Schoppenka - www.nadziejazadluzonych.pl "Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to, co się uczyniło innym." Arystoteles

Cuda Tuska wkrótce na wizji.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skoro można wmówić obywatelom że jesteśmy zielona wyspą, to czemu nie wmówić obywatelom że mają więcej w portfelach.

"Równowaga w życiu to równowaga na koncie"Taki tytuł będzie nosił najnowszy program niezawodnej w mąceniu ludziom w głowach, stacji TVN.

 

„Twoja rodzina znalazła się w kłopotach finansowych?
Nie wiesz, w jaki sposób poradzić sobie z domowym kryzysem?
Możemy Wam pomóc!

Jeśli chcesz wziąć udział w nowatorskim programie telewizyjnym na antenie TVN, skontaktuj się z nami:

e-mail: rodzina@mediaformat.pl

Przygotuj się na finansową rewolucję!

Zespół profesjonalistów: trener rozwoju osobistego i eksperci finansowi

- znajdą prawdziwą przyczynę kłopotów
- obudzą drzemiące w Was możliwości
- uzdrowią domowe finanse
- zmienią na lepsze życie Twoje i Twojej rodziny

Nauczysz się jak zmniejszać wydatki i trwale pomnażać przychody.

Nowy serial telewizyjny, którego bohaterami są rodziny znajdujące się w kryzysie finansowym. Zespół fachowców - doradcy finansowi oraz trener rozwoju osobistego - pomagają ustabilizować ich życie i konta bankowe. Jak wyjść z długów? Jak efektywnie planować wydatki? Czego unikać w decyzjach finansowych? Jakie podjąć kroki, by wykorzystać potencjał poszczególnych członków rodziny? To problemy, które znajdą konkretne rozwiązania w pracy z rodziną. Dzieląc się tym doświadczeniem z widzami TVN, pomożesz nie tylko sobie.

Główne przesłanie programu brzmi: "Wszystko zaczyna się i kończy w twojej głowie". Uzdrowienie rodzinnego budżetu zależy od znalezienia prawdziwych przyczyn finansowego kryzysu. Może to brak wiary w siebie, niejasne życiowe cele, niezdolność do kompromisu, czy zwyczajny pesymizm? Trener rozwoju osobistego pomoże bohaterom dotrzeć do prawdziwych motywów, przyjrzeć się na nowo relacjom z najbliższymi, zmotywuje ich do nowego sposobu myślenia i obudzi drzemiące w nich możliwości.
Po zakończeniu udziału w programie rodziny nadal będą otoczone opieką ekspertów. Przygotowany przez profesjonalistów plan finansowy i strategia zmiany życiowej pomoże rodzinie wyjść na prostą; doprowadzić do tego, aby przychody w rodzinnym budżecie były nareszcie większe niż wydatki.

Uwierz, że możesz kontrolować swoje finanse i swoje życie. Równowaga w życiu to równowaga na koncie. Bądź gotowy na zmianę – skontaktuj się z nami”

Pogratulować pomysłu, w czasach kiedy siła nabywcza pieniądza w portfelach obywateli bardzo mocno słabnie, TVN będzie pokazowo prał mózgi telewidzów aby uwierzyli że podwyżki kosztów utrzymania, żywniości, wszelkich dóbr materialnych i rosnące bezrobocie jest jedynie wytworem ich wyobraźni. Trener wytrenuje nas tak, że znajdziemy prawdziwe przyczyny naszych kłopotów finansowych i zaczniemy z nimi walczyć. Ciekawe co będzie jak okaże się że przyczynami naszych kłopotów są banki, które nie chcą ugodzić się z kredytobiorcą, wysoki kurs walut, windykator nękający rzekomego dłużnika w dzień i w nocy, pazerny komornik który zabrał nam już cały dorobek życia, urzędnik który wydał niezgodną z prawem decyzję, nieuczciwy kontrahent który nie zapłacił za faktury, itp. Czy wówczas taki trener będzie uczył sędziów sprawiedliwości, bo przecież ludzie broniąc się przed niesprawiedliwością walczą również o nią w sądach a w nich jak wiadomo sprawiedliwości brak ? Czy trener nauczy nas technik samoobrony przed bandyckim nękaniem windykatora ? Czy trener będzie uczył nas miłosierdzia i przebaczenia win w stosunku do naszego dłużnika ?

W Poznaniu jest już taki jeden, Roman Pomianowski, psycholog, który wmawia dłużnikom że ich problem leży w ich głowach, z jego praktyk wynika jedno: dłużnicy nie mają pojęcia jak bronić się przed egzekucją, nie potrafią reagować na pisma sądowe i od wierzycieli, tracą w zawrotnym tempie dorobek życia a długi nadal rosną, natomiast świetnie sobie radzą z poczuciem winy.

Ciekawe czy w programie będą bronić finansowych bankrutów przed licytacją mieszkania wziętego na kredyt we frankach szwajcarskich ? Jakie dla niech znajdą rozwiązanie problemów , może mają jakiś cudowny sposób na wysokie kursy walut ? Może włączą do programu Magdę Gessler, która w każdym mieszkaniu dłużnika pokaże jak zrobić z niego super restaurację przynoszącą dochody, oby tylko znowu jakiś komornik nie chciał zajmować kamer TVN.

A co będzie się działo i czy pokażą to kamery, kiedy okaże się że przyczyną kłopotów finansowych obywateli jest obecny rząd z premierem Tuskiem na czele ?

 

KOMENTARZE

 • Co dostał odpowiedni prikaz od tych:
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12803&Itemid=3
 • 5 za zdjęcie
  Czyżby nowy program TVN -
  "TANIEC Z BANKAMI" ?
 • Wszystko już było.....
  Jako żywo przypomniały mi się telewizyjne pogadanki Kuronia z lat 90 ,kiedy to po dzienniku telewizyjnym robił ludzom pranie mózgu .
  Próbowałam tą jego wiekopomną twórczość odnaleźć w przepastnych archiwach tvp ale niestety wszystko zostało gdzieś głęboko zadolowane,a szkoda bo było by bardzo dobrą ilustracją tego tematu:))
 • @Antymaterialny
  To masz to:
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=97&Itemid=4
 • No tak...
  1. Cytuję: "W Poznaniu jest już taki jeden, Roman Pomianowski, psycholog, który wmawia dłużnikom że ich problem leży w ich głowach, z jego praktyk wynika jedno: dłużnicy nie mają pojęcia jak bronić się przed egzekucją, nie potrafią reagować na pisma sądowe i od wierzycieli, tracą w zawrotnym tempie dorobek życia a długi nadal rosną, natomiast świetnie sobie radzą z poczuciem winy".
  Komentarz: Jasio sikał w łóżko w nocy i strasznie sie tym martwił. Ojciec chcąc mu pomóc zaprowadził go do psychologa. No i opowiada kolegom w pracy, że w życiu nie wiedział, ze psychologia może być tak skuteczna.
  - Wiec Jasio juz nie sika w łóżko? - - pytali koledzy.
  - Sika, ale teraz jest z tego dumny.

  2. Akurat Magda Gessler byłaby doskonałym ekspertem od niespłacalnych zadłużeń.
 • Marudzenie
  Nie jestem fanem TVN i TVN24 - bo robia ludziom w głowach zamieszanie, nie są bezstronne, obiektywne.

  Nie znam programu - więc nie mam czego komentować na wyrost.

  Być może (na co mam nadzieję) specjaliści zwrócą ludziom uwagę na istniejącą od dość dawna wiedzę, w jaki sposób mogą oni wpływać na swoje życie i zdarzenia.

  Polecam książki:
  1. Gregga Bradena - naukowca - odnoszą się do tej właśnie tematyki,
  2. Napoleona Hilla "Myśl i bogać się" (nie tylko finansowo),
  3. książki Anthony Robbinsa,

  i innych.
  Nie wystarczy tych książek przeczytać. Trzeba zawartą w nich wiedzę wprowadzać do swojego życia. Tyle, ze to wymaga pracy umysłowej.

  A to praca nacięższa, :-)
 • A ja myślałam, że to satyra
  Pisze Brixen to i Schoppenka może pisać takie kawałki, nie oglądam TVN to i nie wiem co tam się dzieje, niewiarygodne co się w tych mediach porobiło.
 • @autor
  Co się musi stać w kraju aby ten ĆWOK z Sopotu się obudził z letargu morfinowego ?
 • @irek
  Niech sobie śpi. Przyjdzie czas to obudzi się w kartonach , jeżeli w ogóle się obudzi. Ostatnio coś sondaży nie produkują. Czyżby w tych agencjach ludzie powymierali. A może to STRACH przed wynikami sondaży.
 • @
  Tvn ale i wszystkie media prywatne czy państwowe promują tylko programy które są kierowane pod wybrana opcje polityczna ,gdyż panicznie boją się cofnięcia koncesji na nadawanie dlatego więcej jest to wszystko cenzurowane i w puszczanie naszych obywateli w maliny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej